SENSEO to innowacyjny ekspres do kawy, który został opracowany i opatentowany wspólnie przez firmy PHILIPS i DOUWE EGDBERTS. Ekspresy ciśnieniowe PHILIPS SENSEO to urządzenia w nowoczesnej odsłonie, które wykorzystują technologię parzenia kawy z saszetek.

W tym roku nasz sklep po raz kolejny dołącza do ogólnopolskiej akcji Dzień Darmowej Dostawy. W 2019 roku ten dzień przypada na 10 grudnia. Oznacza to, że wszystkie zamówienia złożone w naszym sklepie w dniu 10 grudnia od godziny 00:01 do 23:59 będą podlegać darmowej dostawie. Promocja obowiązuję dla wszystkich zamówień powyżej 50 zł. Opcja darmowej dostawy będzie dostępna w koszyku po uzyskaniu minimalnej kwoty obowiązującej tego dnia dla darmowej wysyłki.

 

W najbardziej gorącym okresie zakupowym, również i w naszym sklepie pojawiło się kilka ciekawych okazji. Rabaty na ekspresy Philips Sesneo sięgają nawet do 30%. Wybrane ekspresy można kupić  nawet do 200 zł taniej. Promocje są ograniczone czasowo do niedzieli 1 grudnia oraz ilościowo. Kto pierwszy ten lepszy. Zobacz wszystkie promocje na Black Week

 

CoffeeDuck to pojemniczek z uchwytem do samodzielnego napełniania kawą mieloną, który pasuje do ekspresów Philips Senseo. CoffeeDuck może być wykorzystany do napełniania dowolnym rodzajem mielonej kawy. 

Saszetki z kawą to gwarancja, że każda filiżanka kawy zawsze smakuje dokładnie tak samo: ma taką samą moc, smak i aromat. Dzieje się tak dzięki idealnie odmierzonej ilości kawy mielonej – 7 gram w każdej saszetce. 

W lipcu 2019 r. zmianie uległy stawki wysyłkowe. W związku ze zmianami u naszych operatorów wysyłkowych musieliśmy wyłączyć niektóre opcje dostawy. 

Kawa w saszetkach, nazywanych też padsami lub podsami, to nowoczesny produkt dla osób ceniących sobie czas, czystość i wygodę ale przede wszystkim znakomity smak świeżej naturalnej kawy.

W lutym 2019 r. zmianie uległy stawki wysyłkowe. Ze względu na zmianę cen paczek u operatora DHL, zmuszeni byliśmy podnieść cenę wysyłek. 

Ruszamy z CafeBlog - oficjalnym blogiem sklepu CafePads.pl. To coś do poczytania, zobaczenia, poznania przy smacznej kawie przed komputerem.