CoffeeDuck to pojemniczek z uchwytem do samodzielnego napełniania kawą mieloną, który pasuje do ekspresów Philips Senseo. CoffeeDuck może być wykorzystany do napełniania dowolnym rodzajem mielonej kawy. 

Saszetki z kawą to gwarancja, że każda filiżanka kawy zawsze smakuje dokładnie tak samo: ma taką samą moc, smak i aromat. Dzieje się tak dzięki idealnie odmierzonej ilości kawy mielonej – 7 gram w każdej saszetce. 

Kawa w saszetkach, nazywanych też padsami lub podsami, to nowoczesny produkt dla osób ceniących sobie czas, czystość i wygodę ale przede wszystkim znakomity smak świeżej naturalnej kawy.

W lipcu 2019 r. zmianie uległy stawki wysyłkowe. W związku ze zmianami u naszych operatorów wysyłkowych musieliśmy wyłączyć niektóre opcje dostawy. 

W lutym 2019 r. zmianie uległy stawki wysyłkowe. Ze względu na zmianę cen paczek u operatora DHL, zmuszeni byliśmy podnieść cenę wysyłek. 

Ruszamy z CafeBlog - oficjalnym blogiem sklepu CafePads.pl. To coś do poczytania, zobaczenia, poznania przy smacznej kawie przed komputerem.