Menu

CafePads.pl - sklep z kawą, ekspresami i akcesoriami

Zmiany w cenniku dostaw

W lipcu 2019 r. zmianie uległy stawki wysyłkowe. W związku ze zmianami u naszych operatorów wysyłkowych musieliśmy wyłączyć niektóre opcje dostawy. Ze względu na zmianę polityki cenowej firmy Inpost zmuszeni byliśmy tymczasowo wyłączyć opcję kuriera, natomiast ceny paczkomatów wzrosły i zostały podzielone na gabaryty A, B i C. 

Czym jest Coffeeduck? Jakie daje możliwości?

CoffeeDuck to pojemniczek z uchwytem do samodzielnego napełniania kawą mieloną, który pasuje do ekspresów Philips Senseo. CoffeeDuck może być wykorzystany do napełniania dowolnym rodzajem mielonej kawy. CoffeeDuck nadaje się do wszystkich rodzajów kawy drobnego mielenia aż po drobno zmieloną kawę espresso. W zależności od preferencji i upodobań smakowych można stosować dawki od 5 do 14 gramów luźnej kawy (standardowe saszetki z kawą zawierają 7 gramów kawy).

Jak powstają saszetki z kawą, jaki jest ich skład/zawartość?

Saszetki z kawą to gwarancja, że każda filiżanka kawy zawsze smakuje dokładnie tak samo: ma taką samą moc, smak i aromat. Dzieje się tak dzięki idealnie odmierzonej ilości kawy mielonej – 7 gram w każdej saszetce. Saszetki mają okrągły kształt, a ich średnica wynosi 72 mm i są niczym innym jak ekologiczną bibułą filtracyjną wypełnioną zmieloną odpowiednio kawą.

Zmiany w cenniku dostaw - dodanie nowego operatora DPD

W lutym 2019 r. zmianie uległy stawki wysyłkowe. Ze względu na zmianę cen paczek u operatora DHL, zmuszeni byliśmy podnieść cenę wysyłek. Wśród operatorów z którymi współpracujemy w zakresie dostawy produktów pojawiła się firma DPD, dla której cennik pozostaje taki jak przed zmianami w opcji DHL.

Witamy na Blogu CafePads.pl

Ruszamy z CafeBlog - oficjalnym blogiem sklepu CafePads.pl. To coś do poczytania, zobaczenia, poznania przy smacznej kawie przed komputerem.  Ciekawostki na temat produktów, ocena ich jakości oraz wskazówki w temacie kawy. Przedstawiamy Wam listę tematów, które wkrótce ukażą się na łamach CafePads.pl 

Paczkomaty Inpost   Kurier DHL   

 Kurier DHL   

×

Zaloguj się