Poniżej przedstawiamy listę możliwych form płatności za zamówienia złożone w sklepie CafePads.pl.  

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, chyba że złożone zamówienie odpowiada warunkom wysyłki darmowej.

Stawka za przesyłkę jest doliczana automatycznie do ceny produktu w formularzu zamówieniowym lub przez sklep podczas zamówienia poza systemem Sklepu cafepads.pl. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od 350 zł zostanie aktywowana, kiedy w Twoim koszyczku łączna wartość produktów wyniesie min. 350 zł. Gratisowa dostawa obowiązuje dla form wysyłki Kurier inPost i Paczkomat inPost. Promocja nie dotyczy opcji płatności przy odbiorze, która zostanie doliczona w momencie kiedy Klient zdecyduję się na taką formę płatności.

Tradycyjny
przelew bankowy

Płatność tradycyjnym przelewem bankowym. Księgowanie wpłaty trwa od 1 do 2 dni od poniedziałku i piątku. Przelewy tradycyjne nie są księgowanie w weekendy i święta.

DANE DO PRZELEWU BANKOWEGO

Alior Bank
Numer rachunku: 
86 2490 0005 0000 4530 1972 8431

Ahoj! Marketing Anna Lerch-Wójcik
ul. Niepodległości 57b, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
W tytule płatności należy podać numer zamówienia.

Płatności
przy odbiorze przesyłki

Istnieje możliwość zamówienia przesyłki płatnej przy odbiorze u kuriera. Opłata za realizację usługi zostanie doliczona w koszyczku przy wyborze opcji "Płatność przy odbiorze"
Płatność przy odbiorze Kurier DPD6 zł

Płatności
elektroniczne PayU

Czas ksiegowania do kilku godzin.
Bezpieczne, szybkie i wygodne płatności PayU w sklepie z kawą i ekspresami CafePads.pl
Płatności elektroniczne PayU.pl. Dzięki tej platformie nasi klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty płatności za zamówione produkty. Zamówienia opłacone tą metodą są szybko księgowane i wysyłane. Wszyscy klienci, którym zależy na szybkiej realizacji zamówienia powinni skorzystać z tej bezpiecznej metody zapłaty za zamówienia. Zamówienia złożone do godz. 16:00 są pakowane tego samego dnia i przekazywane kurierowi w następnym dniu roboczym.

Płatności
elektroniczne Przelewy24

Czas ksiegowania do kilku godzin.
Bezpieczne, szybkie i wygodne płatności Przelewy24 w sklepie z kawą i ekspresami CafePads.pl
Płatności elektroniczne Przelewy24.pl. Dzięki tej platformie nasi klienci będą mogli skorzystać z ponad 30 możliwości płatności za zamówione produkty. Zamówienia opłacone tą metodą są szybko księgowane i wysyłane. Wszyscy klienci, którym zależy na szybkiej realizacji zamówienia powinni skorzystać z tej bezpiecznej metody zapłaty za zamówienia. Zamówienia złożone do godz. 16:00 są pakowane tego samego dnia i przekazywane kurierowi w dniu następnym roboczym.

Płatności
elektroniczne PayPal

Czas ksiegowania do kilku godzin.
Bezpieczne, szybkie i wygodne płatności PayPal w sklepie z kawą i ekspresami CafePads.pl
Umożliwiamy także płatność poprzez elektroniczny system płatności PayPal. Dzięki PayPal można dokonać płatności także kartą kredytową. Wystarczy posiadać aktywne konto w Serwisie PayPal.pl. Zamówienia złożone do godz. 16:00 są pakowane tego samego dnia i przekazywane kurierowi w następnym dniu roboczym.