Świat kawy w saszetkach i ekspresów na saszetki z kawą

Ruszamy z CafeBlog - oficjalnym blogiem sklepu CafePads.pl. To coś do poczytania, zobaczenia, poznania przy smacznej kawie przed komputerem.  

Ciekawostki na temat produktów, ocena ich jakości oraz wskazówki w temacie kawy. Przedstawiamy Wam listę tematów, które wkrótce ukażą się na łamach CafePads.pl 

 

Witamy na Blogu CafePads.pl

 

"NIe macie też tak czasem, że gdy czytacie coś na temat kawy, od razu macie ochotę się jej napić? "

W najbliższym czasie na łamach CafeBlog w CafePads.pl:

1. Co to są saszetki z kawą, czym się różnią od plastikowych kapsułek?

Opiszemy dokładnie działanie i użytkowanie saszetek z kawą. Jakie są ich dostępne rodzaje, w jakich ekspresach działają. Poznacie różnicę kawy w saszetkach i w kapsułkach.

2. Jak powstają saszetki z kawą, jaki jest ich skład/zawartość?

W tym wpisie poznacie dokładne etapy produkcji kawy w saszetkach, które postaramy się przedstawić w formie infografiki. Opiszemy dokładnie jaka jest budowa saszetki i co dokładnie zawiera.

3. Jaki ekspres do saszetek wybrać, różnice i możliwości, gdzie kupić?

Doradzimy jaki ekspres wybrać, przedstawimy różnice i produkowane/dostępne modele na rynku. Zwrócimy uwagę na wiele szczegółów - gdzie kupować nowe, a gdzie kupimy powystawowe ekspresy, które często posiadają pewne wady.

 

Zapraszamy do odwiedzania CafeBlog oraz naszego Facebook/'a, Twittera, Google+ gdzie będą pojawiać się wszystkie nowe wpisy.

Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią, zapraszamy do komentowania! :)

Opinie i oceny klientów