Najlepsze kawy, słodycze i syropy...

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty z rynków zachodnich, m.in. Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i innych. Starannie dobieramy asortyment z naciskiem na niepowtarzalny i oryginalny smak.

Klasyczne smaki kaw Senseo

Oryginalne warianty kaw w saszetkach dostępnych na rynku. Są to kawy bez żadnych domieszek i aromatów. Każda marka ma swój unikatowy przepis na przygotowanie - stopień palenia, rodzaj ziaren czy sposób mielenia. Nasz asortyment wybieramy starannie. Dotychczas w naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze światowe marki takie jak: Douwe Egberts, Senseo, Jacobs, Lavazza, Dallmayr, Tchibo, Eilles, Melitta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Smakowe warianty kaw Senseo

Smakowe warianty kaw w saszetkach to unikatowe produkty marki Senseo. Są to mieszanki kaw i innych składników dzięki którym można przygotować w bardzo szybki sposób mleczne wariacje kawowe (Cappuccino, Cafe Latte, Latte Macchiato - o wielu ciekawych smakach: Baileys, karmel, wanilia, czekolada. W naszej ofercie dostępne są również kawy aromatyzowane karmlewoe oraz waniliowe. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.