Ekspresy Senseo Original+ (CSA) to nawiązanie do klasycznej budowy ekspresów z serii "Original", które były dostępne w sprzedaży od 2001 r. 20 lat po wydaniu pierwszych egzemplarzy pojawiła się nowa, odświeżona wersja znanych i lubianych ekspresów oznaczona symbolem CSA, nazywana również Original Plus.

Ogólnie o modelach Original Plus

Ekspresy Philips Senseo Original Plus CSA to wyjątkowe urządzenia, które zapewniają Ci doskonałe espresso w zaciszu Twojego domu. Wyposażone są w innowacyjne technologie, które zapewniają idealną temperaturę i ciśnienie, aby uzyskać doskonały smak i aromat. Są niezwykle łatwe w użyciu. Wystarczy wybrać swój ulubiony rodzaj kawy, włożyć filiżankę i wcisnąć przycisk. Urządzenie wykona całą resztę.

Aktualnie dostępne oznaczenia na rynku: CSA 210/60,  CSA 210/65, CSA 210/11, CSA 210/91, CSA 210/90, CSA 210/10

Oznaczenia występujące w przeszłości nawiązujące do modelu już nie produkowane: np. HD7810, HD7811, HD7817, HD7803, HD7806, HDHD6552, HD6553, HD6554, HD6555, HD6556

Najważniejsze funkcje modelu Original / Classic

Poniżej cechy ekspresów, model Viva Cafe Duo Select dodatkowo posiada funkcję wzmocnienia intensywności kawy (poza instensity select)

Technologia Coffee Boost

Technologia Coffee Boost

Technologia doładowania kawy zapewnia ciepłą wodę przez 45 otworów, równomiernie przez każdą saszetkę z kawą SENSEO®. 
Wybór mocy i intensywności

Wybór mocy i intensywności

Wybór siły dla dużej łagodnej lub małej mocnej filiżanki kawy. Kliknij dwukrotnie przycisk 1 lub 2 filiżanek, aby napić się małej mocnej kawy SENSEO®.
Technologia Crema Plus

Technologia Crema Plus

Technologia Crema Plus zapewnia cudownie aksamitną i delikatną warstwę kremu. Do każdej filiżanki kawy SENSEO
Automatyczne wyłączanie po 30 minutach

Automatyczne wyłączanie po 30 minutach

Ekspres do kawy SENSEO wyłącza się automatycznie 30 minut po zaparzeniu, co oszczędza energię i zwiększa bezpieczeństwo.
Dwie filiżanki kawy jednocześnie

Dwie filiżanki kawy jednocześnie

Jedyny ekspres do kawy, który wytwarza dwie filiżanki kawy jednocześnie. Zrób 1 lub 2 filiżanki pysznej kawy SENSEO w mniej niż minutę.
Szeroka gama smaków kawy Senseo

Szeroka gama smaków kawy Senseo

SENSEO® oferuje szeroką gamę smaków kawy. Każdy smak ma swój własny niuans, który idealnie pasuje do indywidualnych preferencji.

Zobacz ofertę ekspresów w naszym sklepie

Nowe ekspresy, oryginalnie zapakowane, kompletne. Nigdy wcześniej nie uruchamiane. Z gwarancją producenta również na terenie całej polski.

Dobra jakość zachowana
7 miesięcy temu
Twoja opinia
Ekspresy przypominające klasyczne wersje, z jedną dużą różnicą. Nie ma przycisku włączenia. Jest suwak za pomocą którego wybieramy moc kawki i po kliknięciu w przycisk jednej lub dwóch filiżanek ekspres automatycznie wszystko zrobi. Odświeżony design może się podobać, plastik jakby taki solidniejszy, fajnie cicho chodzi. No i kawka smakuje zawsze bardzo dobrze!
Pokaż więcej
0 z 0 klientów uznało tę opinię za pomocną